راهنما :

کاربر گرامی به 2zx خوش آمید , فعالیت در این سایت به منزله مطالعه راهنما و پذیرش قوانین سایت است :

 

2zx  چیست؟

2zx یک سرویس افزایش بازدید طبیعی , واقعی  و تبلیغ سایت است که به صورت کاملا رایگان بازدید متقابل برای کاربران بدون نیاز به ثبت نام با کاربری بسیار ساده انجام می دهد.

 

این سرویس به چه صورت عمل می کند؟

در این سرویس کاربران لینکی که تقاضای بازدید آن را دارند ثبت می کنند و در لیست سایت های آماده بازدید قرار می گیرند و در ازای هر میزان بازدیدی که از سایت های دیگر انجام می دهند بازدید میشوند.

 

بازدیدها به چه صورت انجام می شود؟

به محض ثبت آدرس سایت خود یک iframe  برای شما به نمایش در می آید که از طریق آن شما امکان بازدید از سایت های در انتظار بازدید را خواهید داشت و متقابلا سایت و آدرس درخواستی شما برای دیگران به نمایش گذاشته می شود.

 

آیا افزایش بازدید سایت متقابل کاملا رایگان است؟

بله – تا زمانی که شما در صفحه بازدید بمانید و مشغول بازدید باشید به همان میزان بازدید به مطالبات شما اضافه میگردد.

 

آیا در صورت داشتن مطالبه نیاز است در سایت بمانیم؟

خیر – اگر شما طلب بازدید داشته باشید در صورت خروج از سایت بازدید از سایت شما انجام میشود.

 

چگونه افزایش بازدید باعث بهبود نرخ کلیک و رتبه سایت می شود؟

هر کاربر به ازای هر میزان بازدیدی که انجام می دهد به همان میزان و تعداد توسط افراد دیگر مورد بازدید قرار می گیرد.تمامی بازدیدها توسط آیپی های خود بازدیدکنندگان انجام میشود و همین امر سبب افزایش میزان بازدید طبیعی سایت شما میگردد.

این افزایش ورودی و بازدید با آیپی کاربری گوناگون به عنوان یک پارامتر مهم سبب می شود اهمیت پایگاه شما نزد موتورهای جستجوگر افزایش یافته  و در نتایج پایگاه شما بهبود حاصل میشود.

 

2zx چگونه به افزایش فروش و جذب کاربر سایت ما کمک می کند؟

علاوه بر اینکه با افزایش نرخ بازدید سایت شما امکان دیده شدنتان در سرچ های موتورهای جستجوگر افزایش می یابد ,امکانات ویژه ای در خدمات ویژه تعریف شده است که شما می توانید در کنار بازدید سایتتان اقدام به جذب کاربر و مشتری نمایید.

امکاناتی از قبیل درج بنر تبلیغاتی ,لینک ورود مستقیم به سایت ,معرفی نامه و متن تبلیغاتی و حتی اسکرول و بازدید از سایت شما از طریق iframe.

حالا از این زاویه به موضوع نگاه کنید که علاوه بر افزایش نرخ بازدید , تبلیغات  شما روزانه به چه تعداد کاربر فعال در سطح وب نمایش داده می شود, این امکانات محشره.....

 

آیا 2zx از ربات برای بازدیدها استفاده می کند؟

خیر – فرآیند بازدیدها کاملا طبیعی و توسط کاربران به صورت متقابل انجام میشود.

 

آیا فرآیند افزایش بازدید سایت برای سایت ما مضر است؟

2zx از هیچ ربات و الگوریتم آسیب زننده ای استفاده نمی کند که بخواهد موجب  آسیب به سایت شما شود , همچنین بازدیدها کاملا طبیعی است.حتی در بخش خدمات ویژه این امکان را فراهم کرده ایم که هر شخص بتواند با توجه به خواسته , سلیقه و استراتژی خود نحوه بازدید از سایتش را تنظیم کند.

 

آیا میتوان بدون بازدید و حضور و ماندن در سایت بازدید دریافت کرد؟

بله – برای اشخاصی که فرصت و زمان کافی برای بازدید ندارند این امکان فراهم شده است که از طریق بخش خدمات , پلن ماشین زمان را خریداری نمایید و به مطالبات خود را افزایش دهند ,  در اینصورت دیگر نیاز به بازدید و حضور در سایت نیست و در صورت عدم حضور شما بازدیدها به صورت اتومات از سایت شما انجام میشود.

 

آیا میتوان تشخیص داد که چه کسانی از سایت ما بازدید کرده اند؟

بله – فعالیت و آمار در 2zx کاملا شفاف است و هر کاربر میتواند در گزارشات بازدید خود تمامی جزییات بازدیدکنندگان از قبیل آیپی , دستگاه , زمان و ساعتی که از پایگاهشان بازدید شده است را ببیند.

 

نحوه فعالسازی و خرید خدمات ویژه به چه صورت است؟

برای تهیه خدمات ویژه کافیست در سایت ثبت نام کنید و پس از انتخاب هر کدام از پلن های مورد نظر خود آن را بر روی دامنه دلخواه خود فعال کنید و از طریق پنل کاربری خودتان آن  ها را مدیریت کنید.

 

قوانین :

  • مشاهده لینک وگزارش صفحات غیر اخلاقی و مجرمانه بلافاصله منجر به مسدودسازی صفحه و اکانت شخص میشود.
  • چنانچه کاربر عملی خلاف قوانین سایت انجام دهد حساب کاربری آن مسدود شده و پلن های خریداری شده غیرفعال میشود و هزینه پلن بازگشت نخواهد شد.
  • چنانچه سایت و یا لینکی در لیست انتظار بازدید قرار داشته باشد که توسط مالک سایت درج نشده باشد به درخواست مالک سایت قابل حذف است.
  • پ ن : مالک سایت می تواند درخواست حذف از لیست بازدید را به نشانی info@0zx.ir ارسال نمایند لازم به ذکر است ایمیل می بایست از دامنهinfo  همان دامنه ارسال شود.
  • حجم آپلود هاست خود را بررسی نمایید و به میزان مجاز خود از آن استفاده نمایید , در  غیر اینصورت هیچ گونه مسئولیتی برعهده این پایگاه نخواهد بود.
  • سایت هایی که به محض نمایش اقدام به پخش ویدیو و یا دانلود می نمایند از لیست بازدید حذف می شوند.
  • در فعال سازی پلن مورد نظر و وارد کردن دامنه دقت فرمایید  پس از فعالسازی امکان تغییر پلن و بازگشت وجه به علت مسائل فنی امکان پذیر نمی باشد.

 

چنانچه هرگونه سوال در مورد عملکرد و مشکلی در فرآیند خرید دارید میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید:

02634207906